Moanaa, Saule, Frontier of Existence

Moanaa ponownie zagra w Bielsku-Białej. 17 listopada rodzimy zespół wystąpi na scenie klubu RudeBoy. W tym dniu zaprezentują się także dwie inne formacje: Saule z Sosnowca i Frontier of Existence z Bielska-Białej.
Kwintet Moanaa zdołał dotychczas wydać własnym sumptem debiutancką płytę Descent (2014), a także wielokrotnie zaprezentować się na krajowych scenach. W 2015 roku Moanaa brała udział w trasie Days of No Light wraz z Blaze of Perdition i Mord’A'Stigmata, a także w Castle Party 2016, w ramach którego wystąpiła na scenie kościoła poewangelickiego w Bolkowie wraz z m.in. Furią. Drugi longplay – Passage to dowód, że najlepsze zespół ma dopiero przed sobą. Album, zarejestrowany w Heaven’s Sound przez Marcina Piekło i słynnym Czyśćcu przez Nihila, a zmiksowany w Satanic Audio przez Haldora Grunberga to bilet do wyjątkowo bogatego i przestrzennego świata Moanay.
Od czasu nagrania Passage w zespole nastąpiło kilka zmian. Na scenie formacja wystąpi w odświeżonym składzie.
Muzyka Saule to niejednorodna mieszanina wielu stylów, ich najnowszy album utrzymany jest w klimacie post metalu i post rocka z elementami black metalu, osnutymi enigmatycznymi, ambientowymi ścieżkami.
Zespół Frontier of Existence od chwili powstania ukierunkowany był na granie melodyjnego death metalu. Członkowie pragną pokazać coś, czego w obecnej muzyce death metalowej brakuje – melodii. 

17 November 2017 o godz. 19.00
Cena: 25, 20 zł
RudeBoy
ul. 1 Maja 20, 43-300 Bielsko-Biała
tel: 602177255

mail: poli@rudeboyclub.pl, kontakt@rudeboyclub.plwww.rudeboyclub.pl
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt