Manuel Valera

Koncert nominowanego do Nagrody Grammy pianisty Manuela Valery odbędzie się 24 maja o godz. 20.30 w nowo otwartym Jazz Club na Cechowej. Valera zagra koncert w ramach europejskiej trasy promującej jego nowy album The Planets.
Manuel Valera – piano
Hans Glawischnig  – bas
E.J. Strickland – drums 
Manuel Valera to pianista i kompozytor kubańskiego pochodzenia od prawie 20 lat związany z Nowym Jorkiem. Doskonale łączy latynoską muzykę z jazzową improwizacją, na co dowodem jest nominacja do Nagrody Grammy za jego ostatni album New Cuban Express. Lider kilku rożnych projektów. Grał m.in z takimi artystami, jak Arturo Sandoval, Paquito D’Rivera, Dafnis Prieto, Jeff Tain Watts, John Patitucci, Bill Stewart, Antonio Sanchez, Horacio "El Negro" Hernandez, Seamus Blake. 

Bilety do nabycia w kasie klubu.

24 May 2018 o godz. 20.30
Cena: wg cennika
Jazz Club Na Cechowej
ul. Cechowa 12, 43-300 Bielsko-Biała
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt