Maluch dla Toma Hanksa

W niedzielę 9 lipca, światło dzienne ujrzy Maluch, którego Bielsko-Biała przygotowuje dla Toma Hanksa. Data nie jest przypadkowa, ponieważ właśnie tego dnia, aktor obchodzi 61. urodziny. Główna inicjatorka akcji, Monika Jaskólska chce z przytupem uczcić tę okazję, dlatego pod Centrum Handlowym Gemini Park zaplanowano całą moc maluchowych atrakcji.
Kulminacja akcji Bielsko-Biała dla Toma Hanksa, która nadejdzie 9 lipca jest zaplanowana jako wielkie wydarzenie i rodzinny piknik. Przed głównym wejściem do Gemini Park pojawią się liczne atrakcje oraz konkursy związane z historią tego wyjątkowego auta. Całe wydarzenie będzie utrzymane w konwencji lat 80’, a towarzyszyć mu będą targi Made in Bielsko. Zaproszone do współpracy firmy i organizacje pozarządowe zaprezentują swoje produkty utożsamiane z regionem.
Najważniejszy w tej inicjatywie jest jednak aspekt charytatywny. Dlatego cały dochód z targów zostanie przeznaczony, na wyposażenie oddziału psychiatrii dziecięcej i młodzieżowej w Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku-Białej. Uczestnicy wydarzenia również będą mogli dołożyć swoją cegiełkę. Na miejscu znajdzie się specjalna skarbonka, a za drobnym datkiem będzie można zrobić sobie zdjęcie z Maluchem Toma Hanksa lub podpisać się na specjalnie przygotowanym pokrowcu.
Dla widzów przygotowano całą moc atrakcji. Wydarzenie będzie utrzymane w atmosferze lat 80’, kiedy to Fiaty 126p zawładnęły polskimi drogami. Na scenie wystąpią zespoły, grające covery z tamtego okresu, a uczestnicy będą mogli sprawdzić w konkursach swoją wiedzę o Maluchu, czy umiejętność naśladowania jego dźwięków podczas uruchamiania. Najmłodsi wyszaleją się artystycznie malując gipsowe odlewy z fiacikiem oraz zdobiąc ciasteczka w tym samym kształcie.
W planie są również przeróżne, rodzinne konkurencje maluchowe, nawiązujące do czasów, kiedy był to rodzinny samochód, przemierzający Polskę wzdłuż i wszerz. Każdy Fiat 126p, który tego dnia przyjedzie pod Gemini Park w Bielsku-Białej może liczyć na specjalne, honorowe miejsce parkingowe!
Więcej informacji na: https://www.facebook.com/search/top/?q=bielsko-bia%C5%82a%20dla%20toma%20hanksa

9 July 2017 o godz. 10.00
Gemini Park
ul. Leszczyńska 20, 43-300 Bielsko-Biała
tel: 334840700

www.geminipark.pl
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt