odLOTTOwa jazda z OSHEE

 

3 lipca bieżącego roku rusza projekt „odLOTTOwa jazda z OSHEE”, czyli akcja promująca aktywizację sportową i zaangażowanie społeczne Polaków. W projekcie bierze udział 50 organizacji pozarządowych, które z sukcesem przebrnęły przez sito na etapie eliminacji. Jedną z nich jest Klub Sportowy LIVE z Bielska-Białej.

Na czym polega akcja?

Organizacje biorące udział w konkursie zachęcają rowerzystów do przystąpienia do swojej drużyny i wspólnego wykręcenia jak największej liczby kilometrów. Rywalizację wygrywa drużyna, której zawodnicy przejadą w okresie wakacyjnym najwięcej kilometrów. Stowarzyszenie, które wygra rywalizację otrzyma nagrodę finansową, którą przeznaczyć musi na cele statutowe. W wypadku KS LIVE celem tym jest przede wszystkim promocja narciarstwa alpejskiego.

Dlaczego warto przystąpić do drużyny Klubu Sportowego LIVE z Bielska-Białej?

Najważniejsza jest oczywiście nasza aktywność fizyczna – jeździmy dla zdrowia i przyjemności, ale to nie wszystko. Oprócz rywalizacji poszczególnych organizacji, rowerzyści kręcący kilometry dla KS LIVE rywalizują również między sobą. Osoba, która wykręci największą liczbę kilometrów w ramach drużyny w okresie od 3 lica do 15 września otrzyma bowiem wyjątkowy plecak SLYTECH pro nobound 25, o minimalnej wartości detalicznej 750,00 złotych brutto. Zajęcie drugiego i trzeciego miejsca w konkursie premiowane będzie natomiast odpowiednio 10 i 5 godzinnym kursem nauki jazdy na nartach na stoku Dębowca. Osobną kategorię tworzyć będą natomiast użytkownicy Systemu Bezobsługowych Wypożyczalni Rowerów Miejskich BBBike w Bielsku-Białej. Osoba, która w okresie od 3 lipca do 15 września spędzi na rowerze miejskim największą liczbę godzin otrzyma od nas wyjątkowy plecak rowerowy EVOC CC 16.

Jak przystąpić do akcji?

Przede wszystkim należy zapoznać się z ogólnymi warunkami, które dostępne są tutaj: www.fundacjalotto.pl/odlottowa-jazda-z-oshee, następnie zarejestrować się na stronie www.endomondo.com/challenges/33637139, by pobrać specjalną aplikację, która sumować będzie przejechane kilometry.

Przypominamy, że „naszą” drużynę tworzy Klub Sportowy Live z Bielska-Białej. Zachęcając do wspólnego kręcenia pozostaje nam już tylko życzyć wam szczęścia, wiatru w plecy i jak największej liczby przejechanych kilometrów.

Regulamin rywalizacji dostępny jest poniżej.

 

1

2

3

4
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt