Light My Fire na święta

 

Zwyczaj obdarowywania prezentami w Boże Narodzenie obchodzony jest w większości regionów świata. Tradycja ta znana jest od XIII wieku i łączyć ją należy z przekazem o trzech królach i darach, które złożyli nowonarodzonemu Jezusowi. W Polsce prezenty odnajdujemy najczęściej pod choinką, a tradycja mówi, że można je rozpakować dopiero po uroczystej kolacji wigilijnej.

 

Miło jest otrzymywać prezenty, a jeszcze przyjemniej je robić. Dlatego też przygotowaliśmy dla was 8 praktycznych kubeczków, które z pewnością przydadzą się każdemu w trakcie górskich wycieczek. Kubki Light My Fire są po prostu śliczne. I bardzo, bardzo praktyczne. Wykonano je z termoplastycznego elastomeru i polipropylenu, co powoduje, że po opróżnieniu zawartości, pojemnik można złożyć zmniejszając jego pojemność o ponad połowę.

 

Z przekazaniem naszych upominków nie będziemy czekać do kolacji wigilijnej. Otrzyma je 8 pierwszych osób, które odpowie na post ze zdjęciem kubków na naszym profilu FB – www.facebook.pl/lot.beskidy.  W komentarzu należy po prostu wpisać kolor kubka, który wybieracie. Kto pierwszy ten lepszy – do dyspozycji mamy: 2 kubki różowe, 2 żółte, 2 niebieskie i 2 zielone.

 

Post zamieszczony zostanie na naszej tablicy 24 grudnia br. Bądźcie czujni. ;-)

 

 

1

 

2
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt