Kompas na Mikołajki

 

Mikołajki to z pewnością jeden z ulubionych dni w roku dla wszystkich grzecznych dzieci na całym świecie. Zgodnie z tradycją w tym dniu Święty Mikołaj przynosi im prezenty. Dzieci szukają prezentów pod poduszką, przy łóżku czy w – znanej nam głównie z filmów – dużej wełnianej skarpecie, a od niedawna także na facebooku. W tym roku również nasze stowarzyszenie przygotowało drobny upominek mikołajkowy, który trafi do jednej z osób obserwujących nasz profil na FB.

Pomysł na mikołajkowy prezent to nie taka prosta sprawa! Sami zresztą pewnie dobrze o tym wiecie. My pomyśleliśmy o czymś co z pewnością przyda się każdemu miłośnikowi górskich wędrówek. Naszym upominkiem dla was jest kompas z lusterkiem znanej fińskiej marki SUUNTO.

SUUNTO MCB NH to uniwersalny i ergonomiczny lustrzany kompas do trekkingu. Unosi się na wodzie i do tego… działa na półkuli północnej. ;-) Z pewnością ułatwi przeżywanie przygód na świeżym powietrzu każdemu entuzjaście górskich eskapad.

Co zrobić by go otrzymać? Zapraszamy na nasz profil na FB.

Zabawa polega na wymyśleniu podpisu pod obrazkiem z mapą i kompasem. Nagrodę otrzymuje autor najciekawszego/najśmieszniejszego tekstu zamieszczonego w komentarzu. W wyborze zwycięzcy z pewnością pomoże liczba lajków przy komentarzu, dlatego też warto poprosić o nie znajomych. Zabawa trwa do północy 6 grudnia 2017. 

 

kompas
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt