Kapela Hanki Wójciak

14 lipca o godz. 19.30  na Letniej Scenie Sfery wystąpi Kapela Hanki Wójciak. W utworach zespołu założonego przez góralkę z Zakopanego można odnaleźć echa muzyki orientalnej i celtyckiej, polskie motywy ludowe, połamane rytmy czy wokalną improwizację. To muzyka w swym założeniu bliska ziemi, ludyczna, taneczna i transowa zarazem. Jeśli jednak spodziewacie się klasycznej góralskiej kapeli – nic bardziej mylnego!
Co muzycy zaplanowali na koncert w ramach Letniej Sceny Sfery?
- Przywieziemy do Bielska-Białej nasze piosenki, piosenki z debiutanckiej płyty Znachorka i te nowsze, które wydamy na drugiej płycie, jesienią tego roku. W naszej muzyce spokój miesza się z dzikością, improwizacja z mantrowaniem motywów. Przywieziemy pieśni do zadumy i do tańca. Chebojcie Ludziska! – zaprasza na piątkowy koncert o 19.30 Hanka, góralka z Zakopanego, liderka formacji.

14 July 2017 o godz. 19.30
Sfera
ul. Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała
tel: 334987035

www.sfera.com.pl
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt