Jurajski Oddział Bluesowy

Jurajski Oddział Bluesowy powstał w kwietniu 2015 r. w wyniku połączenia dwóch projektów, czyli Blue Windows i Los Bluesos Tabacos. W lipcu 2015 r. zespół zagrał na 3. Międzynarodowym Festiwalu Blues Na Siewierskim Zamku.
skład zespołu:
Bogdan Majchrzak – gitary, śpiew, kompozycje i teksty
Paweł Lasak – harmonijki ustne
Przemek Szymanek – gitara basowa
Paweł Krzyczmonik – perkusja
Blue Windows to muzycy, którzy szlify zdobywali w różnych zespołach i na różnych estradach. Występowali wcześniej w zespołach grających muzykę lekką, country i blues. Wspólnie z innymi wykonawcami nagrywali płyty, realizowali teledyski, brali udział w realizacji programów telewizyjnych, koncertowali w kraju i za granicą.
Zespół Blue Windows może również pochwalić się sporym dorobkiem, na który składają się płyty Dla ciebie tutaj gram, Kosmiczne pejzaże na akustycznej gitarze, single Błękitne okna, Popołudniowa bossa-nova i  Dziki wiatr, teledysk do utworu Autostrada 4 oraz ostatnia jak na razie płyta Blue Windows – Podsumowanie-15 lat. Blue Windows gra muzykę nadającą się i do zabawy i do posłuchania z domieszką po trosze jazzu, bluesa i rocka.

2 June 2017 o godz. 20.00
Galeria Wzgórze
ul. Wzgórze 4, 43-300 Bielsko-Biała
tel: 509146213, 502077836
czynne całą dobę
mail: kukiola@bielitz.plwww.bielitz.pl
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt