Junior Bike Cup w Bielsku-Białej

 

W sobotę 23 czerwca, na górskich ścieżkach rowerowych kompleksu Enduro Trails w Bielsku-Białej odbędą się pierwsze w sezonie zawody rowerowe dla dzieci i młodszej młodzieży Junior Bike Cup (które przeniesone zostały z 3 czerwca ze względu na niesprzyjające wówczas warunki atmosferyczne). Takiego wydarzenie jeszcze w Bielsku-Białej nie było! Rywalizacja w zawodach odbędzie się w następujących kategoriach wiekowych: juniorzy i juniorki (ur. 2000-2003), dziewczynki skrzaty i chłopcy skrzaty (ur. 2004-2009), dziewczynki super skrzaty i chłopcy super skrzaty (ur. 2010-2013). Organizatorzy przygotowani są na udział nawet 100 dzieciaków.

 

 

Zgłoszenia na zawody przyjmowane są elektronicznie tutaj, a w ostateczności również w biurze zawodów, w dniu 22 czerwca, w godzinach od 17.00 do 19.00. Biuro zawodów mieści się w budynku Rowerowni, w dolnej części bielskich Błoni, tuż przy torze typu pumptrack. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorem (tel. 791 111 000, e-mail: dendys@freeridesport.pl)

 

Lokalna Organizacja Turystyczna BESKIDY wspiera organizatorów dobrym słowem, promocją oraz… (nie tylko) drobnymi upominkami dla uczestników. I tak dla jednej/jednego z was przygotowano specjalną niespodziankę. Dziecko, które by wziąć udział w zawodach pokona najdłuższą trasę (dzielącą miejsca zamieszkania i zawodów) otrzyma od nas nagrodę specjalną. Jest nią wyjątkowy plecak rowerowy, który ‘rośnie’ razem z użytkownikiem.

 

Shimano Unzen Enduro All Mountain 4l jest lekkim I wyjątkowo dobrze przemyślanym plecakiem dla każdego miłośnika górskich wędrówek na dwóch kółkach. Z punktu widzenia bezpieczeństwa i funkcjonalności jego najważniejszymi zaletami są: wkładka zabezpieczająca plecy dziecka przed ewentualnym upadkiem oraz idealne mocowanie dla kasków typu fullface.

 

Zapraszamy do Bielska-Białej!

 

 

1

2

3
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt