Joe City Garcia: Urban Desert Cabaret

Joe City Garcia spędził młodość w Meksyku, co niewątpliwie ma wpływ na jego twórczość. Joe tworzy muzykę, w której spotykają się i rozmijają takie gatunki i konwencje stylistyczne, jak: folk, blues, psychodelic, punk rock, a nawet chorał gregoriański. Joe tworzy i gra muzykę, którą oddychają na południowym Zachodzie Stanów Zjednoczonych. W Hollywood założył własne zespoły Joe Urban i Nightcrowlws, współpracował z Tedem Quinn w legendarnym podziemnym klubie Gaslight. Na kilka lat wycofał się z aktywnego życia, zagłębił się bardziej w życie kontemplacyjne. Po spędzeniu czasu w ciszy i refleksji zaczął ponownie odczuwać impuls pisania, tworzenia i śpiewania, zaczął udzielać się na wielu frontach w świecie muzyki. Ostatni album artysty, zatytułowany Czasami aniołowie, wydany został w 2015 roku.
City jest chętny i gotowy, aby grać koncerty wszędzie i w każdej możliwej chwili. Credo Joe Garcii: Wrócisz z dookoła świata i wszystko jest takie same, ale inaczej na to spojrzysz.

23 June 2017 o godz. 20.00
Cena: 20, 15 zł
Metrum Jazz Club
ul. Partyzantów 22, Bielsko-Biała
tel: 517506 306
sprzedaż biletów. www.metrumjazz.pl oraz w recepcji hotelu Grępielnia, tel. 338221065 i 603373590
mail: info@metrumjazz.pl
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt