Joanna Kajstura: Cały ten burdel. Nieporadnik Fit Matki Wariatki

16 czerwca o godz. 18.00 w salonie Empik Sfera w Bielsku-Białej odbędzie się spotkanie z Joanną Kajsturą, cenioną za naturalność i autentyczność trenerką personalną, dla której prowadzenie zdrowego trybu życia jest bardzo proste. Z okazji premiery Cały ten burdel. Nieporadnik Fit Matki Wariatki spotka się z czytelnikami.
- Dla mnie fit to życie w zgodzie ze sobą – mówi.
Najbardziej cenią w niej naturalność i to, że wcale nie jest idealna. Joanna Książkę Cały ten burdel. Nieporadnik Fit Matki Wariatki (Wydawnictwo Burda Publishing Polska) napisała dla kobiet i o kobietach – dla tych, które znalazły już swoją drogę i dla tych, które nadal jej szukają. Z okazji premiery spotka się z czytelnikami 16 czerwca w salonie Empik Sfera w Bielsku-Białej.
Jej fanpage na Facebook’u polubiło już ponad 150 tysięcy osób. Jako pierwsza ze wszystkich trenerek zaczęła transmitować treningi na żywo. Pokazuje też ćwiczenia specjalnie dopasowane do osób starszych i otyłych, a od niedawna jej internetowe zajęcia są tłumaczone na język migowy. Ludzie cenią ją za autentyczność i prawdziwość, choć ona sama mówi, że nie cieszy się zbyt wielką sympatią w życiu. Daje kobietom cały wachlarz możliwości, a one same dopasowują je do siebie. Książkę napisała, aby każda kobieta zrozumiała, że jest wyjątkowa i ważna oraz pomimo zwyczajności – niezastąpiona.

16 June 2017 o godz. 18.00
Empik Sfera
ul. Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt