Jan Nowicki i Konrad Mastyło

Spotkanie 24 września o godz. 11.00 odbędzie się w Muzeum Historycznym w Bielsku-Białej, liczba miejsc ograniczona, rezerwacja wejściówek pod tel. 601939672.
Jan Nowicki
Aktor i pisarz. Sam o sobie mówi – były aktor. Zagrał w ponad 240 filmach, a najbliższe jego sercu, to Niepochowany, Wielki Szu, Magnat, Spirala i Sanatorium pod Klepsydrą. Przez ponad 30 lat jego teatralną kolebką był Stary Teatr w Krakowie, gdzie zagrał dziesiątki ról, a kreacje Stawrogina w Biesach, Rogożyna w Natalii Filipownej Artura w Tangu, Księcia Konstantego w Nocy Listopadowej – przeszły do historii teatru polskiego. Dla niego samego właśnie te role, pozwalają mu dzisiaj przyznać się z odsłoniętą przyłbicą, że słusznie poświęcił czas, aby uprawiać zawód aktora, choć do końca nie jest przekonany, czy powinienem to robić. Jest autorem kilku książek – m.in. Między niebem a ziemią, Droga do domu wespół z Rafałem Wojasińskim, Mężczyzna i one, Białe Walce i ostatnia Dwaj Panowie; wierszy; tekstów piosenek i kolęd. Głównym daniem w jego pisarstwie jest przemijanie, które nieuchronnie wiąże się ze starością i to, że te dwa fakty zbliżają się do momentu absolutnie szczególnego -śmierci. 
Konrad Mastyło – muzyk, kompozytor, pianista i pedagog.

24 September 2017 o godz. 11.00
Centrum Sztuki Kontrast
ul. 1 Maja 12 (piwnica Domu Kultury Włókniarzy), 43-300 Bielsko-Biała
tel: 601939672

mail: skontrast@yahoo.pl
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt