Inline alpine w Bielsku-Białej

 

Inline alpine, czyli slalom na rolkach, to młoda, szybko rozwijająca się dyscyplina, będąca połączeniem narciarstwa alpejskiego i jazdy na rolkach. Uczestnicy, często uzbrojeni w kije oraz ochraniacze slalomowe, pokonują na rolkach trasę ustawioną z tyczek, przytwierdzonych do podłoża za pomocą ciężkich podstaw. Konkurencje odbywają się na asfaltowych nawierzchniach placów lub ulic, których nachylenie wynosi od 6 do 12%. Dyscyplina jest widowiskowa i dynamiczna, bardzo przyjemna w odbiorze tak dla uczestników jak i widzów.

Już 3 września bieżącego roku, na własnej skórze będą mogli się o tym przekonać wszyscy chętni, którzy pojawią się „na zapleczu” hali sportowej pod Dębowcem. Start o 10.00. W programie imprezy między innymi: Puchar Polski w Inline Alpine, warsztaty rolkarskie, widowiskowe przejazdy profesjonalistów oraz spotkania z ekspertami i producentami sprzętu.

Zachęcamy do aktywnego udziału i/lub kibicowania. :-)

 

INLINE
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt