Hot Tamales

Tamale stali się jedną z najchętniej słuchanych i najbardziej docenianych formacji młodego brzmienia akustycznego w Polsce, ulubieńcami publiczności takich festiwali, jak Rawa Blues, Jesień z Bluesem, Bluesroads czy Solo Życia. Po półtorarocznej działalności wydali swoją debiutancką, w całości autorską płytę, która prezentowana była w wielu audycjach radiowych, m. in. Programie III Polskiego Radia w audycji Piotra Barona.
Mając na swoim koncie liczne nagrody – zarówno indywidualne, jak i zespołowe – prezentują autorskie spojrzenie na blues, jazz czy gospel. Jednocześnie starają się nie wpaść w żadną z tych szuflad, chwytając za serce pięknymi piosenkami i ujmującą liryką, znajdując w swojej muzyce czas na wiele rodzajów emocji.
Od początku swojego istnienia przedarli się przez większość festiwali bluesowych w Polsce, mając na swoim koncie: nagrodę specjalną III edycji Pulavian Blues Festival, Grand Prix 9. Festiwalu Las, Woda & Blues, nagrodę Publiczności 6. Studenckiego Festiwalu Muzyki Bluesowej Bluesroads, Grand Prix 7.Festiwalu Kraśnik Blues Meeting, nagrodę na 3. Festiwalu Blues na Siewierskim Zamku, nagrodę na Meskalina Blues Festival 2015, 2. miejsce podczas 11. Rybnik Blues Festival 2015, Grand Prix 25. Festiwalu Blues nad Bobrem, 2012-13 pierwsze miejsce w konkursie Kawiarenki Poetyckiej Rawa Blues za najlepszy tekst piosenki dla Elizy Sicińskiej, nagrodę indywidualną dla najlepszego gitarzysty 9. Festiwalu Las, Woda & Blues dla Kamila Soleckiego, nagrodę indywidualną dla najlepszej wokalistki i osobowości scenicznej 6. Festiwalu Bluesroads dla Elizy Sicińskiej, nagrody indywidualne dla Elizy Sicińskiej i Łukasza Pietrzaka podczas festiwalu Wielki Ogień im. Miry Kubasińskiej 2015, nagrody indywidualne dla Łukasza Pietrzaka i Elizy Sicińskiej podczas 25. Festiwalu Blues nad Bobrem.
Hot Tamales to reprezentanci Polski podczas European Blues Challenge 2017, Odkrycie Roku w plebiscycie Blues Top 2016 kwartalnika Twój Blues i najlepsza płyta roku 2016 według internautów w ankiecie portalu Bluesonline.pl

2 March 2018 o godz. 20.00
Cena: 30, 25 zł
Metrum Jazz Club
ul. Partyzantów 22, Bielsko-Biała
tel: 517506 306
sprzedaż biletów. www.metrumjazz.pl oraz w recepcji hotelu Grępielnia, tel. 338221065 i 603373590
mail: info@metrumjazz.pl
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt