Halloween w Galerii Sfera z akcją krwiodawstwa w tle

31 października Galeria Sfera po raz kolejny udowodni, że każda okazja jest dobra, by pomóc potrzebującym. W ramach halloweenowych atrakcji centrum zaprasza swoich Klientów do włączenia się w akcję oddawania krwi.
We wtorek w godz. 10.00-14.00 Galeria Sfera – wspólnie z partnerami, tj. Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach i organizatorami projektu Wampiriada – będzie prowadzić zbiórkę krwi. Specjalny krwiobus będzie czekał na wszystkich chętnych na parkingu przed galerią I.
Tego dnia każdy dawca, który przyłączy się do akcji, otrzyma opaskę z informacją o swojej grupie krwi wraz ze słodkim upominkiem od naszych najemców – cukierni Grycan lub marki Tchibo – mówi Monika Magner, dyrektor Galerii Sfera. – Przygotowaliśmy też szereg bezpłatnych atrakcji dla naszych młodszych Klientów. Wszystkie dzieci w godz. od 12.00 do 18.00 będą mogły wziąć udział w halloweenowych warsztatach plastycznych lub artystycznie ozdobić swoje buzie.
Wampiriada to ogólnopolska akcja honorowego krwiodawstwa organizowana przez  Niezależne Zrzeszenie Studentów. Powstaje ona we współpracy z Regionalnymi Centrami Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, których nieoceniony wkład pozwala zapewnić uczestnikom nie tylko przyjazną atmosferę, lecz także profesjonalizm i bezpieczeństwo podczas donacji. Akcję kierujemy do wszystkich tych, którym nie jest obojętny drugi człowiek. Nasz cel to ratowanie ludzkiego życia, chcemy aby stał się on priorytetem wszystkich ludzi. Po raz kolejny organizujemy nasze wydarzenie w Galerii Sfera, bo wierzymy, że uda nam się dotrzeć do jeszcze większej liczby osób niż w ubiegłym roku – mówi Joanna Kowalewska, koordynator ds. PR Wampiriady.

31 October 2017 o godz. 10.00
Sfera
ul. Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała
tel: 334987035

www.sfera.com.pl
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt