Grzegorz Ozimiński i Maciej Stromczyński: Appalachian Trail

15 stycznia Klub Ludzi z Pasją zaprasza na spotkanie pt. Appalachian Trail – szlak (nie) dla każdego?,
Maciej Stromczyński i Grzegorz Ozimiński, czyli dwójka wędrowców, która za cel obiera sobie piesze szlaki długodystansowe.

Szlak Appalachian Trail to pieszy szlak górski o długości 3.500 kilometrów, który rocznie staje się celem prawie 5 tysięcy wędrowców z całego świata. W tym roku udało się go pokonać Grzegorzowi Ozimińskiemu i Maciejowi Stromczyńskiemu, którzy mają już na swoim koncie szlak długodystansowy w USA o nazwie Pacific Crest Trail (4 200 km)

Rozpoczynając swoją wędrówkę z północy, już zaznaczyli fakt, że ich przejście będzie czymś więcej niż tylko próbą zmierzenia się z odległością samym sobą. Kierunek ten wybiera jedynie 5 proc. śmiałków, starających się pokonać ten szlak w całości. Czemu wybrali właśnie ten kierunek? Co przyciąga wędrowców do tej niesamowitej przygody ? Jak wygląda życie w amerykańskich górach ? Jak nie zwariować na szlaku ? Na te i inne pytania odpowiedzą Maciej Stromczyński i Grzegorz Ozimiński.

Grzegorz Ozimiński oraz Maciej Stromczyński są wędrowcami pochodzącymi z Częstochowy obierającymi za cele piesze szlaki długodystansowe. W 2016 roku przemierzyli liczący prawie 4 300 kilometrów Pacific Crest Trail wiodący z Meksyku do Kanady. Za wyczyn ten zostali nominowani do nagrody Traveler National Geographic. Podczas największego podróżniczego festiwalu w Polsce – Kolosy, zdobyli nagrodę im. Andrzeja Zawady przyznawaną młodym podróżnikom, co pozwoliło zrealizować kolejny cel jakim była wyprawa na Szlak Appalachów.

15 January 2018 o godz. 19.00
Klub Miasto
plac Mickiewicza 2, 43-300 Bielsko-Biała
tel: 338213183
Bilety na koncerty są do nabycia w punktach sprzedaży:
1. Klub Miasto, Pl. Mickiewicza 2, Bielsko-Biała
2. Pigal Cafe, ul. Przechód, Bielsko-Biała
3. Rock Galeria, Rynek 6, Bielsko-Biała
4. Rock Galeria, Staszica 7, Bielsko-Biała
mail: bbmiasto@gmail.comwww.facebook.com/klubmiasto
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt