Gryfne Synki – Taneczne Otwarcie Jazz Clubu Na Cechowej

Gryfne Synki – dwóch DJów (A.HIM & Arkus) ze Śląska, zakochanych w szeroko pojętej muzyce rozrywkowej. Podczas swoich setów grają głównie muzykę Funk/House/Soul/Disco. 
mC glennSKii aka Glenn (wokal) – amerykański wokalista i producent który jako muzyk mieszkał i tworzył na trzech kontynentach. Pochodzi ze wschodniego wybrzeża USA, występował, nagrywał i wydawał płyty w Polsce (m.in. Blenders i Groovekojad). W latach 2012-2014 rozwijał muzyczne projekty w okolicach San Francisco oraz w Azji (Wietnam i Kambodża). Jest znany z mieszania funk, rock, groove, jazz, break-beat, drum’n'bass i old-school z improwizacją. Intensywnie koncertował zarówno z zespołami oraz jako MC. 
Współpracował m.in. z Leszkiem Możdżerem, Reni Jusis, Kayah, Łąki Łan, Break Da Funk, Papa Zoora. Oraz z zagranicznymi artystami takimi jak: Jazzanova, DJ Delta, Dub Pistols, Barry Ashworth, Jacknife Lee, Krafty Kats, Soul Man, Freddie Fresh etc. 
GlennSKii jest posiadaczem: jednej płyty platynowej (ponad 200,000) i dwóch złotych płyt (ponad 100,000) w Polsce, jednego Fryderyka i trzech nominacji do Fryderyka (wygrana w kategorii Dance-Elektronika-Techno), czterechy płyt na Sony i Warner Music w Polsce. 
Dziedzic – jeden z najlepszych perkusistów w kraju. Koncertował i współpracował z takimi postaciami, jak Nigel Kennedy, Wojciech Karolak, Piotr Wojtasik, Apostolis Anthymos, Arildem Andersem (i wieloma innymi wybitnymi artystami jazzowymi), Józefem Skrzekiem z SBB a ostatnio z jednym z najlepszych producentów muzyki elektronicznej w Polsce – Gooralem.
Koncertował po całym świecie m.in Sydney Opera House czy Royal Albert Hall w Londynie. Dwukrotnie nagrywał albumy w legendarnym studio Abbey Road Studios (w którym nagrywali The Beatles)
+ goście
https://www.facebook.com/events/177450302877983/

4 April 2018 o godz. 22.00
Cena: wg cennika
Jazz Club Na Cechowej
ul. Cechowa 12, 43-300 Bielsko-Biała
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt