DJ Adamus

dj Adamus
Producent muzyczny, dj, remixer, muzyk, kompozytor i dziennikarz. Działalność muzyczną jako producent i dj rozpoczął w 1996 roku. Od 2000 roku coraz bardziej aktywny na polskiej scenie klubowej. Jako kompozytor współkompozytor, dał się zauważyć na płytach: 3K-ene due, Radio Leniwa Niedziela, Warszawa – Ścieżką Dźwiękowa, Winyl Deser, Wet Fingers – Hi Fi Superstar, 1000 miejsc i wielu innych. Współprodukował ponad 50 różnych płyt z pogranicza hip hopu, muzyki klubowej i popu.
Produkował remixy dla wielu zespołów (Mannam, Myslowitz, Kasa, Futro, Contra, Paprika Corps, Wszystkie Wschody Słońca.)
Współpracował z wieloma polskimi muzykami m.in. Michałem Urbaniakiem. Występował z czołówką dj’ów światowych (Carl Cox, Timo Maas, Artful Dodger, Eddie Amador, Chus & Ceballos, Sasha i wieloma innymi).Współkomponował muzykę do przedstawień teatralnych i filmów (m.in. Wrocławski Teatr K2 -przedstawienie “MC Mayak’, offowy film Arche. Współtworzył wraz z Januszem Stokłosą muzykę do musicalu Romeo i Julia w reżyserii Janusza Józefowicza, gdzie także gościnnie występował.

11 May 2018 o godz. 22.00
Cena: 20 zł
Jazz Club Na Cechowej
ul. Cechowa 12, 43-300 Bielsko-Biała
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt