Deborah Woodson i Gospel Soulmates

Zakończenie festiwalu sakralnego odbędzie się 25 kwietnia o godz. 18.00 w kościele św. Andrzeja Boboli. Słowo na zakończenie Sacrum in Musika wygłosi biskup diecezji cieszyńskiej Kościoła ewangelicko-augsburskiego ks. Paweł Anweiler. Finałowy koncert festiwalu wypełni muzyka gospel w wykonaniu artystów z Niemiec – Deborah Woodson i Gospel Soulmates,
Deborah Woodson urodziła się w rodzinie pastora kościoła baptystów w Georgii w Stanach Zjednoczonych. Po raz pierwszy występowała, mając 2 lata; śpiewała wówczas muzykę gospel w kościele. Naukę śpiewu zakończyła na Uniwersytecie Północnej Karoliny z najwyższymi ocenami, jako wyróżniająca się studentka. Swoją profesjonalną karierę rozpoczęła w Nowym Jorku, gdzie prezentowała swój niepowtarzalny styl śpiewu, czerpiący z elementów rocka i gospel. Występowała w musicalach na Brodway’u, m.in. w Dreamgirls, Beehive i Smokey Joe’s Cafe. Śpiewała w teatrach muzycznych w całych Stanach, od Aladdin Casino w Las Vegas do Ford Theatre w Waszyngtonie. Wystąpiła też przed prezydentem USA.
Obecnienie Deborah Woodson mieszka w Kolonii. Dzięki regularnym występom w popularnych produkcjach telewizyjnych, jak np. Samstagnacht w RTL oraz współpracy z Koeln Comedy Show Band jest powszechnie w znana w Niemczech. Brała udział w europejskich tournee takich gwiazd, jak Jennifer Rush, Gloria Gaynor, Weather Girls czy Scorpions. Jako gwiazda wzięła udział w dwóch tournee niemieckich Howarda Carpendale’a.
Deborah Wodsoon wydała kilka albumów płytowych, w tym Gospel Jubilations i Christmas Gospel, a jej singiel Dance to the Music znalazł się na prestiżowej liście przebojów Top 40. Często występuje z własnym show muzycznym Deborah Wodsoon & Band, elektryzując publiczność amerykańską muzyką soul, rhytm’n’blues, gospel i jazz.
Szczególne miejsce w karierze Deborah mają koncerty z jej chórkiem Gospel-Soulmates, podczas których z towarzyszeniem profesjonalnej grupy instrumentalnej wspólnie wykonują standardy gospel, a także nowoczesne interpretacje tego gatunku muzycznego i utwory własne. Nie ma słuchaczy, których muzyka ta nie porwałaby i nie zachęciła do wspólnego klaskania i śpiewania.

Cena: 40, 20 zł
Bielskie Centrum Kultury Dom Muzyki
ul. Słowackiego 27, 43-300 Bielsko-Biała
tel: 338281640
bilety, rezerwacje: tel. 338281645, w godz. 8.00-15.00 – w pokoju nr 12, w godz. 15.00-20.00 bilety w portierni
mail: bck@bck.bielsko.plwww.bck.bielsko.pl
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt