Colin Williams & Holy Noiz: Celebrate Gospel

Colin Williams & Holy Noiz we wspólnym projekcie Celebrate Gospel wystąpią 7 grudnia o godz. 18.00 w kościele św. Maksymiliana w Aleksandrowicach na koncercie charytatywnym organizowanym przez Caritas diecezji bielsko-żywieckiej. Dochód z biletów-cegiełek w cenie 25 zł przeznaczony będzie na wyposażenie i rozpoczęcie działalności Klubu dla Osób Niepełnosprawnych w Radziechowach. Bilety do nabycia w kasie Bielskiego Centrum Kultury, w biurze Caritas, tel. 734176648 oraz w bielskich parafiach.
Celebrate Gospel to dawka żywiołowej muzyki w wykonaniu artystów, dla których gospel jest prawdziwą pasją i sposobem na życie. Ten polsko-brytyjski projekt tworzy grupa kilkunastu osób śpiewających oraz grających na instrumentach muzyków. Ukazuje on różnorodność muzyki gospel, sięgającej tradycją początków XIX w., a będącej kolebką oraz inspiracją dla wielu nowo powstałych gatunków muzycznych. Na koncercie usłyszymy zarówno tradycyjne pieśni gospel, jak i nowoczesne autorskie kompozycje – a wszystko z towarzyszeniem znakomitych instrumentalistów oraz zespołu wokalnego z Wielkiej Brytanii.
Colin Williams ma bogate, ponad 30-letnie doświadczenie w śpiewaniu muzyki gospel. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 3 lat. Mając zaledwie 18 lat, był już dyrygentem założonego przez siebie kościelnego chóru gospel. Jego wielka miłość do muzyki doprowadziła go do śpiewania i wspierania wielu chórów i artystów, w tym m.in. The London Community Gospel Choir, The Harlem Gospel Choir, Jennifer Holliday, Deronda K. Lewis. Colin pracował również dla BBC, przygotowując programy takie, jak: BBC’s Songs of Praise i BBC Radio 2′s Gospel Train. Colin prowadził wiele warsztatów gospel w całej Europie, m.in.w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii orazi Polsce.
W 2016 roku Caritas otrzymała w użyczenie od Parafii św. Marcina w Radziechowach Dom Rekolekcyjno-Pielgrzymkowy z przeznaczeniem na otwarcie Domu Dziennego Pobytu. Od roku stara się uruchomić placówkę, która oczekiwana jest przez rodziny z osobami niepełnosprawnymi, które ukończyły już edukację w szkołach życia i nie kwalifikują się do udziału w warsztatach terapii oraz innych tego typu placówek. Uruchomienie klubu wiąże się z kosztami adaptacji budynku, zakupu wyposażenia, zatrudnienia specjalistycznej kadry. Dzięki współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy w Żywcu, Caritas stara się o pozyskanie środków na prowadzenie placówki ze środków Śląskiego Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach, ale otrzyma je dopiero w drugim kwartale przyszłego roku. Jednak ze względu na sygnalizowaną społecznie, pilną konieczność istnienia placówki, dom zamierza otworzyć jeszcze w tym roku.

7 December 2017 o godz. 18.00
Cena: 25 zł
Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej
ul. Stefana Okrzei 2 (budynek Lenko), 43-300 Bielsko-Biała
tel: 734 176 648

mail: caritas@diecezja.bielsko.plcaritas.bielsko.pl
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt