Chriss Jaxx

Chriss Jaxx ponownie w Jazz Clubie na Cechowej w Bielsku-Białej, wystąpi też Stinky Boing

Stinky Boing – dj i współzałożyciel formacji Nierówno pod Kopułą; oddany fan najczystszego dźwięku i muzyki z duszą. W eklektycznych setach daje upust swojej zmiennej osobowości. Swobodnie porusza się w tempie od 70 do 180 BPM.Tego wieczoru będzie oscylował wokół: Housu, Funku, Disco, Electro oraz Downtempo.

Chriss Jaxx – dj, promotor. pochodzący z Bielska Białej jeden z czołowych reprezentantów Polskiej sceny house aktywnie działający od 2000 roku. Regularnie supportuje głównych światowych artystów m.in. Erick Morillo, Mark Knight, Anja Schneider, HOSH, Jan Bloomqvist i wielu innych na najwiekszych imprezach w kraju oraz takich cyklach jak Hed Kandi, Ministry of sound czy Defected In da house. Miłośnik housemusic, bardzo chętnie powracający do klasyki gatunku co każdorazowo można usłyszeć w jego setach. Wyjątkowy kontakt z publicznością dostrzeżony został również przez organizatorów prestiżowych polskich festiwali – Coke Live Festival i Heineken Open’er Festiwal. Został zaproszony do udziału oraz zagrania na jednej z najbardziej prestiżowych konferencji artystycznej na świecie która odbywa się co roku w Amsterdamie – ADE. Rozpoznawalny w takich klimatach muzycznych jak deep & afro house czy tez klasycznych flashbackow housowych.

12 May 2018 o godz. 22.00
Cena: 10 zł
Jazz Club Na Cechowej
ul. Cechowa 12, 43-300 Bielsko-Biała
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt