Chata Harnaś

43-300 Bielsko-Biała, ul. Jeździecka 8
Bielsko-Biała
502 590 843
kontakt@chataharnas.pl
www.chataharnas.pl

Na południowy – wschód od centrum Bielska – Białej, nieco na uboczu nad potokiem Straconka , znajduje się wciśnięta w skarpę góralska chata zwana „Harnasiem”. Malownicza chata od 2004 roku, urzeka swym pięknem przybywających tu licznie turystów i spacerowiczów .
Chata w całości wykonana z drewna oraz starannie wykończona kamieniem utrzymana jest w specyficznym góralskim stylu. Oryginalne stoły i ławy wraz z całym wystrojem, a także urokliwie palące się kominki wprowadzają w niepowtarzalny góralski klimat.
Starannie przyrządzone, a następnie odpowiednio podane dania urzekną swoim niepowtarzalnym smakiem.
Do państwa dyspozycji są dwie sale oraz duży słoneczny ogródek z oczkiem wodnym. Jest to idealne miejsce na rodzinny obiad, a także spotkanie biznesowe, gdzie można smacznie zjeść i mile spędzić czas.
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj


Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl