Bronisław Suchanek Trio

Bronisław Suchanek jest jednym z największych autorytetów gry na kontrabasie w historii polskiego jazzu. Na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych, jest wykładowcą na University of Southern Maine oraz aktywnym kontrabasistą klasycznym i jazzowym. Współpracował do tej pory z ikonami polskiego i światowego jazzu – m.in. z takimi artystami, jak Zbigniew Seifert, Tomasz Stańko, Don Cherry, Art Farmer.
Tym razem zaprosił do zespołu artystów młodego pokolenia. Na fortepianie zagra Kasia Pietrzko liderka tria, które w zeszłym roku wydało ciepło przyjęty album Forthright Stories. Studentka Akademii Muzycznej w Krakowie, pobierała lekcje m.in. u Aarona Parksa czy Kenny’ego Wernera – dzięki dwóm pobytom w Nowym Jorku. Współtworzyła kwintet Stanisława Słowińskiego, kwartet Michała Miśkiewicza, a w lutym tego roku zadebiutowała w zespole Tomasza Stańki. Na perkusji zagra Oscar Suchanek. Absolwent studiów licencjackich prestiżowej Berklee School of Music. W 2012 roku perkusista dotarł do półfinału słynnego Thelonius Monk International Jazz Drum Competition. W murach Berklee miał okazję grać z Dayną Stephensem czy Terrencem Blanchardem.
Będziemy mieli okazję usłyszeć utwory jakie trio zaprezentuje podczas tegorocznego 54. Festiwalu Jazz nad Odrą.
Bronisław Suchanek – kontrabas
Kasia Pietrzko – fortepian
Oscar Suchanek – perkusja

4 May 2018 o godz. 20.00
Cena: 45, 35 zł
Metrum Jazz Club
ul. Partyzantów 22, Bielsko-Biała
tel: 517506 306
sprzedaż biletów. www.metrumjazz.pl oraz w recepcji hotelu Grępielnia, tel. 338221065 i 603373590
mail: info@metrumjazz.pl
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt