bp Piotr Greger i ks. Jacek Pędziwiatr: Rozmowy poświęcone

8 maja o godz. 19.00 bp Piotr Greger i ks. Jacek Pędziwiatr będą rozmawiać o… sygnałach dźwiękowych w kościele i tym, z czego się je wydobywa, a więc o dzwonach, dzwonkach, gongach i kołatkach. Rozmowa odbędzie się w krypcie katedry św. Mikołaja w Bielsku-Białej (wejście do podziemia od strony ul. Schodowej).
Celem Rozmów poświęconych, które odbywają się w bielskiej katedrze św. Mikołaja, jest przybliżenie słuchaczom tajemnic liturgii. Cykl zainaugurowany w lutym 2017 r. prowadzą wspólnie bp Piotr Greger i ks. Jacek Pędziwiatr. 

8 May 2018 o godz. 19.00
katedra św. Mikołaja
pl. św. Mikołaja 1, 43-300 Bielsko-Biała
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt