Alessandra Salerno

Centro Italiano di Cultura we współpracy z Instytutem Kultury Włoskiej w Krakowie, organizuje koncert niezwykle utalentowanej artystki Alessandry Salerno, grającej na autoharfie. Artystce 24 czerwca o godzinie 18.00 w sali koncertowej szkoły muzycznej będzie towarzyszył na akordeonie Roberto Gervasi, już znany publiczności Bielska-Białej.
Alessandra Salerno wcześnie rozpoczęła swoją działalność artystyczną. Mając zaledwie 8 lat, nagrała pierwszą płytę z muzyką autorską. Zamiłowanie do jazzu, gospel i rock-bluesa oraz studia na Akademii Sztuk Pięknych ukształtowały ją jako wrażliwą artystkę, otwartą na eksperymentowanie z muzyką. W 2015 roku wzięła udział w talent show The Voice of Italy, podczas którego zebrała owacje na stojąco ze strony jurorów i publiczności.  
wstęp wyłącznie za okazaniem zaproszenia dostępnego w Centro Italiano di Cultura

24 June 2017 o godz. 18.00
Cena: zaproszenia
Centro Italiano di Cultura
ul. Boh. Warszawy 26, 43-300 Bielsko-Biała
tel: 338164068

mail: info@centroitaliano.plwww.centroitaliano.pl
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt