5. Targi EKOstyl 2017 – Zdrowa żywność, Styl życia, Ekorodzina

Targi odbywają się 24-26 listopada 2017 r. w godz. 10.00-18.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26 w Bielsku-Białej. Są doskonałą okazją, by zobaczyć, wypróbować i zakupić bezpośrednio u producentów cenne dla zdrowia produkty w celu poprawy jakości swojego życia i życia swoich bliskich. Dodatkowo jest to możliwość bezpośredniego kontaktu z producentami i dystrybutorami ekobranży w celu pozyskania nowych partnerów, klientów oraz wymiany doświadczeń i cennej informacji.
Ponad 220 wystawców przedstawi bardzo szeroką i bogatą ofertę, m.in.żywność produkowaną według tradycyjnych receptur bez sztucznych dodatków i konserwantów, żywność bezglutenową, naturalne soki, miody, sery, ryby i wiele innych produktów;naturalne kosmetyki, zabiegi i produkty pielęgnacji ciała, które nie szkodzą skórze i działają długofalowo; naturalne, ziołowe i roślinne wyroby medyczne; ekologiczne produkty i zabawki dla dzieci.
Po raz pierwszy wystawcy będą mogli zdobyć nagrody i wyróżnienia za najlepsze produkty prezentowane na targach w ramach konkursu EKO Kryształ. Natomiast w konkursie dla zwiedzających można będzie wygrać wiele cennych i atrakcyjnych nagród, a nagrodą główną, ufundowaną przez Family Tour są 2 całodniowe wejściówki dla 2 osób na kompleks termalny SPA Afrodyta na Słowacji.
Tradycyjnie bielskim targom towarzyszyć będą wykłady, warsztaty i prelekcje, dotyczące najnowszych osiągnięć i wydarzeń światowych ekobranży z udziałem wybitnych ekspertów i autorytetów. Wykłady wygłoszą:
Bożena Kropka - alergolog, dietetyk, ceniona specjalistka od leczenia żywieniem;
Ryszard Grzebyk - doktor medycyny naturalnej i chińskiej;
lek. med. Krzysztof Błecha - specjalista Centrum Ziołolecznictwa Ojca Grzegorza Sroki.
Strefa  pokazów kulinarnych skusi wyszukanym smakiem, niepowtarzalnym aromatem, smakowitym wyglądem. Oprócz degustacji będzie można podpatrzeć sposób przyrządzania tych wyjątkowych potraw, nauczyć się nowych smaków i przepisów od wyjątkowych gości, m.in. gotować dla Państwa będzie Carlos Gonzalez Tejera z Dominikany, Kolio Hristov Tzanev z Bułgarii, Lubo Kubla ze Słowacji, Wiesław Wróblewski zaprezentuje kuchnię dalmatyńską, a gościem specjalnym targów będzie Robert Makłowicz, który będzie podpisywał swoją książkę pt. Dalmacja Książka kucharska.
 Dla najmłodszych zwiedzających atrakcją będzie Eko Farma - specjalne miejsce, w którym rodzice mogą zostawić swoje pociechy, a doświadczeni instruktorzy będą ich uczyć zdrowych nawyków propagujących ekologiczne zachowania w formie gier i zabaw.

24 November 2017 o godz. 10.00
Cena: wg cennika
Biuro Promocji i Wystaw Astra
,

www.targibielskie.pl
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt