3. Międzynarodowy Charytatywny Maraton Zumba Fitness

19 sierpnia w godz. 16.30-21.00 w hali pod Dębowcem instruktorka Zumba Fitness z Bielska-Białej Irena Awieruszko-Ptaszkiewicz wraz z Bielsko-Bialskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w ramach Akcji Lato w mieście organizuje 3. Międzynarodowy Charytatywny Maraton Zumba Fitness dla bielskich Amazonek i Lenki Cholewy. Będzie to dobra zabawa i zarazem okazja od pomocy potrzebującym. Maraton poprowadzi ponad 30 instruktorów zumba fitness z Polski i z zagranicy, wystąpi także mówca motywacyjny Andrzej Cichocki, w przerwie będzie m.in. pokaz Samuraja, dla dzieci przygotowano animacje.
Wstęp na ten Maraton to cegiełka 20 zł – całkowity dochód z tej imprezy będzie przekazany na pomoc bielskim Amazonkom i Lence Cholewie.
Lena Cholewa to 3-letnia dziewczynka, która urodziła się z rzadką chorobą – bez kości piszczelowych w nogach. W Polsce groziła jej amputacja, a zagranicą - jej nóżki są rekonstruowane. Już przeszła kilka operacji w USA i dzięki temu chodzi na własnych nóżkach, ale jeszcze kilku takich operacji potrzebuje. Dlatego zebrane podczas tego maratonu środki będą w połowie przeznaczone na potrzeby Stowarzyszenia Amazonki w Bielsku-Białej, a w połowie - na leczenie specjalistyczne Lenki.

19 August 2017 o godz. 16.30
Cena: 20 zł
Hala Widowiskowo-Sportowa pod Dębowcem
Karbowa 26, 43-300 Bielsko-Biała
tel: 338110155

www.bbsir.bielsko.pl
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt