2B Wheel’d

Kolarstwo górskie przez wielu postrzegane jako dziki sport dla szalonej młodzieży, ale czy tylko? Nic bardziej mylnego! MTB w dzisiejszych czasach stało się jednym z najbardziej popularnych sportów letnich na świecie, jego widowiskowe odmiany (downhill, enduro) stają się sportami które uprawia znaczna część młodzieży, ale także i rodzin chcących aktywnie wspólnie spędzać czas.

Bielsko-Biała i okolica jest postrzegana jako stolica Polski kolarstwa górskiego, dlaczego? Przekonajmy się o tym oglądając relacje z największych zawodów Downhill i Enduro w naszym kraju które odbyły się w roku 2017. Zobaczmy że ten sport jest nie tylko dla wyczynowców, lecz także dla całych rodzin które od małego Jasia, po dojrzałą Helenę i Krzysztofa mogą radośnie i aktywnie spędzać czas w górach na rowerze.

Główne filmy które zostaną zaprezentowane na pokazie filmów rowerowych 5 marca:
– Premiera relacji z całego cyklu zawodów Local Series of Downhill 2017, która cieszyła się najlepszą oceną wśród zawodników w Polsce.
– Videorelacje z serii zawodów Enduro Trails rozgrywanych na najelpszej w Polsce sieci ścieżek rowerowych w obrębie stoków Koziej Góry w Bielsku-Białej.
– Hardtail Hucking 2.0 – kontunuacja pierwszej części freeridowej produkcji, druga część została wybrana między innymi najlepszym filmem krótkometrażowym na festiwalu Adrenalinium 2017 oraz doceniona przez największe portale rowerowe na świecie.
– Action Reel BOP – pełen akcji film podsumowywujący kilka lat filmowego doświadczenia w kręceniu sportów rowerowych, młodego filmowca Jakuba Kocjana.
– Relacja z finału Pucharu Polski 2017 w Szczyrku – zmagania najlepszych zawodników w kraju podczas najtrudniejszych zawodów w sezonie 2017 oraz wiele innych, krótszych produkcji które przedstawiają to co w kolarstwie górskim najlepsze.

Przed startem projekcji Helios  zaprasza na godzinę 18:00 do przedsionka Kina, gdzie będzie można zobaczyć rowery do uprawiania poszczególnych odmian MTB, uczestniczyć w dodatkowych konkurach czy konkurencji jazdy na rowerze stacjonarnym na czas.

5 March 2018 o godz. 19.00
Cena: wg cennika
Helios
ul. Mostowa 5, 43-30 Bielsko-Biała
tel: 334987015, 334987017

www.helios.pl
Gra mobilna do ściągnięcia tutaj Szlakiem czarnej ręki
Karta miejska

Aplikacja mobilna do ściągnięcia tutaj
Google Play iTunes Windows Phone
Stopka

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby. Nazwa projektu: Integracja branży turystycznej w celu wdrożenia innowacyjnych działań Turystyczna Inicjatywa Klastrowa Bielska-Białej. Beneficjent: Miasto Bielsko-Biała, Pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Całkowita wartość projektu: 935.007,46 PLN . Dofinansowanie ze środków EFRR w ramach RPO WSL na lata 2007-2013: 784.634,95 PLN. Informacje źródłowe na temat RPO WSL na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

 

Korzystanie z serwisu ułatwia wykorzystanie skrótów klawiaturowych.

Po stronie możesz poruszać się za pomocą przycisków:

* TAB (przejście do kolejnego odnośnika) lub
* SHIFT + TAB (przejście do poprzedniego odnośnika).

Szybki dostęp poprzez skróty:

* CTRL + 1 - Strona główna
* CTRL + 2 - O Bielsku-Białej
* CTRL + 3 - Turystyka
* CTRL + 4 - Sport
* CTRL + 5 - Kontakt